Önemli Bilgi

Devam etmeden önce, sitemizin içeriği ile ilgili önemli yasal ve düzenleyici bilgiler içeren bu sayfayı lütfen okuyunuz. Bu web sitesinin herhangi bir sayfasına giriş yaparak, aşağıda belirtilen şartlara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz. Eğer aşağıdaki şartları kabul etmiyorsanız, web sitesinden çıkmanız gerekmektedir. Bu sayfa uygunsuz yatırımcı sınıflarının sitemize girişleriyle ilgili olarak uyarı amacıyla hazırlanmıştır. Atlas Portföy yanlış beyan vererek sitemize giriş yapanlardan sorumlu olmaz.

Veri Koruma

Web sitemizdeki kaydolma kısmında tarafınızdan girilen bilgiler Atlas Portföy tarafından gizlilik içinde tutulacak ve Atlas Portföy fonlarına hizmet veren şirketler haricinde diğer şirketlere bilgiler aktarılamayacaktır. Size ürün ve servislerimizle ilgili bilgiler gönderebilmemiz için detay bilgileriniz tarafımızca kullanılabilir. Bizden bilgi almak istemiyorsanız bize lütfen bildiriniz.

Telif Hakkı

Bu web sitesi içinde başkalarından İzin alınarak kullanılan haklar dışında kalan materyaller ile ilgili telif hakkı ve diğer haklar Atlas Portföy’e aittir. Bizden yazılı onay alınmadığı sürece çoğaltılamaz, iletilemez, yayımlanamaz, tadil edilemez, ilişkilendirilemez veya herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İnternet

İnternet tamamı ile güvenilir veya emniyetli bir iletişim ortamı olmadığından her zaman hatalar, ihmaller, müdahaleler ve gecikmeler olabilir. Atlas Portföy internet üzerinden gönderilen bilgilerin tutarlılığı, güvenirliliği ve gizliliği ile ilgili hiç bir sorumluluk almaz.