Yönetim Kurulu 

Serdar ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Başkanı, 

2008 Eylül ayından itibaren Milimetrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Üniversite eğitimine Amerika’nın Boston şehrinde Northeastern University’de başladıktan sonra Londra’daki Regents College’de tamamlamıştır.

Zuhal TOPALOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, 

1988 yılında Akbank A.Ş. de uzman olarak başladığı bankacılık görevine 1994 yılına kadar Türk Ticaret Bankası A.Ş. de Şubecilik ve Fon Yönetim Müdürlüğü Türk Lirası Fon Piyasasında devam etmiştir. 1994 -1997 yılları arasında Menkul Değerler Piyasasına geçiş yaparak Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Hisse Senetleri Biriminde Yönetmen olarak görev yapmıştır. 2002 yılına kadar Site Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de Hisse Senetleri Bölümü Yönetmeni olarak başladığı görevini Genel Müdür Vekili olarak bitirmiştir. 2004 yılı sonuna kadar da Sümer Menkul Değerler A.Ş de Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam etmiştir. 2005 ve 2012 yılları arasında ise Raymond James Menkul Değerler A.Ş. ve sonrasında Global Menkul Değerler A.Ş. de Levent Şube Müdürü Olarak görev yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümünde Lisans Üstü Eğitimine devam etmektedir.Sermaye Piyasaları Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı'nın yanında Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır.

Ali ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Üyesi, 

1975 yılında temelleri atılan kuyumculuk, enerji, lojistik ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren Altınbaş Holding A.Ş. nin Onursal Başkanlık görevini yürütmekte aynı zamanda Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyeti Onursal Başkanlık görevini yürütmektedir. Gaziantep Yüksek Tekniker Okulu - Makine Bölümü 1973/74 dönemi mezunudur.